فروش مهر مار با دعا

مهره مار اصلی با دعا موجود است برای تهیه مهره مار باید اسم طرف و با اسم مادرش باشه تا تمام دعا ها و ظلسماتش و وردش خوانده شود و تمام مهره مار هایی که در ایران به فروش .است از نوع ابی و دریایی است و هیچ نوع مهره مار به نام هندی و یا مهره مار افعی و یا شاه مار و جود ندارد و بعضی از سایت ها و فروشگاه های اینترنتی به دروغ عنوان می کنند که مهره مار هندی و اصل اصل. با تضمین دارنند این فروشگاه ها از سادگی مردم سود می برند و ودوم این که این فروشگاه ها مهره مار ابی. را با یک کاغز. گپی دعا به مشتریان می فروشند و سوم این که مهره مار برای رفع مشکلات نیست و چهارم این که مهره مار برای تمام طالع ها و برج ها جواب نمی دهد و کارایی ندارد و اول باید طالع طرف مورد نظر مشخص باشه.  تا بدانیم که مهره مار برای اون طرف جواب می دهد یا نه

 

 

خرید مهره مار اصل با قیمتی ارزان و عالی

مهره مار

آیا تا بحال در مورد مهره مار شنیده اید و می دانید که این مهره چه فایده ای دارد . بسیاری از مشکلات خود را می توانید با مهره مار اصل رفع کنید و خرید مهره مار بسیار سودمند است .

برخی از کارایی های این مهره مار ( بر اساس اعتقاد مردم ) :

شما را در بین دوستان و اطرافیان و اشنایان محبوب می کند .

شما می توانید با ان در بین دوست اشنایان جایی پیدا کنید و در بین ان ها ابرو جذب کنید .

همچنین با خرید مهره مار  ( خرید اینترنتی مهره مار ) می توانید خوشبختی را با ان احساس کنید .

و همچنین این مهره مار برای کسانی که از نعمت شانس بر خوردار نیستند خوب است و ان ها مدام خوش شانسی می اورند .

این مهره مار در زمان های خوبی کار امد است مثال در جمعی حرف می زنید به حرف شما توجه می کنند و ان را به خوبی می پذیرند .

اگر می خواهید نا خداگاه جذب شما بشوند از این مهره مار استفاده کنین .

همچنین می توانید با کمک این مهره مار وضعت مالی بهتری پیدا کنین و همچنین همان طوری که بخواد در مرور زمان می شود .

مهره مار همچنین تشکیل دهنده از 5 قطعه  است .

دو عدد دندان مار .

یک عدد نیش مار با مهر گیاه .

این مهره مار ها را کسانی جمع اوری می کنند که شغل ان ها مار گیری است و از جان خود می گذرد که بتواند ان را جمع کند و روز ها و شب ها در بیابان و صحرا ها سپری کرده و خطرات زیادی را برای جمع اوری ان  پشت سر می گذارد .

ما برای شما فروش مهره مار را محیا کردیم که از نعمت ان استفاده کنید . دندان های  جلو در این بسته نقش بزرگی در شانس دارد و با کمک ان ها است که خوش شانسی به شما رو می اندازد . شما با زدن چند کلیک ساده و در کم ترین زمان ممکن این محصول را درب خانه تحویل بگیرید و خوشبختی اینده خود را تضمین می کینید . امیدوارم از محصول ما نهایت استفاده را برده باشید .

/ 0 نظر / 46 بازدید